Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • E-mail: biuro@rbd.info.plbiuro@rbd.info.pl

Masz problem? Zadzwoń już teraz!
Podpowiemy, Doradzimy, Pomożemy...

507 444 826

 
wielkość tekstu: A A A

Litery przestrzenne

 

Litery przestrzenne

Drogi Kliencie,

Efektowna prezentacja firmy...

Litery przestrzenne znalazły zastosowanie wszędzie tam, gdzie trzeba w efektowny i widoczny sposób zaprezentować Twoją firmę, sklep, warsztat bądź każdą inną formę działalności. Litery przestrzenne pozwalają zaznaczyć w widoczny sposób obecność Twojego przedsiębiorstwa w danym miejscu i podkreślić prestiż oraz oryginalność wizerunku Twojej firmy.

Litery przestrzenne coraz częściej wypierają tradycyjne i płaskie tablice. Ponieważ są wypukłe i przestrzenne, w większym stopniu przyciągają wzrok Twoich klientów, a ponadto dzięki możliwości podświetlenia, okazale funkcjonują i są równie widoczne nocą, jak i w dzień.

Reklama przestrzenna daje możliwość podświetlenia wykonanego napisu, dzięki zastosowaniu wewnątrz świetlówek, neonów lub diod LED. Wymiary oraz forma reklamy przestrzennej zależy wyłącznie od Twoich potrzeb i pomysłów, a instalacja może się odbyć niemalże na każdym podłożu i w każdym miejscu elewacji budynku.

Jeśli nie potrzebujesz liter przestrzennych podświetlonych, możesz zastosować litery standardowe, wykonane z lekkiego styrodoru.

 

Rodzaje liter przestrzennych

  • Litery aluminowe:
    boki liter wykonane są ze specjalnej taśmy aluminiowej. Za pomocą odpowiednich urządzeń wygina się taśmę, uzyskując odpowiedni kształt. Do wykonania czoła liter wykorzystuje się zazwyczaj plexi, którą wyklejamy folią w celu uzyskania żądanego koloru. Jest to najczęściej rodzaj liter podświetlanych.
     
  • Litery ze styroduru:
    tą techniką można wykonać zarówno litery niewielkich rozmiarów, jak i bardzo duże. Są to litery lekkie i niezwykle łatwe w montażu. Można je również podświetlić od tyłu - światło odbija się od ściany, dając ciekawy efekt. Innym sposobem na uzyskanie ciekawego efektu jest doklejenie do czoła liter tworzywa z plexi lub PCW. Litera (lub dowolny znak, np. logo firmy) z licem wykonanym z plexi wygląda efektowniej i okazalej, natomiast zaletą lica z PCW jest możliwość wyklejenia na dowolny kolor z szerokiej gamy (plexi niestety jest produkowana w znacznie uboższej palecie kolorów).

 

Do usłyszenia,
Robert Hetmański

 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [21-05-2024]: 9 | Wizyt ogółem: 64719 | Przeglądających stronę: 2

 

Projekt:   [based on Quick.Cms]